منطقه های خرید برلین

منطقه های خرید برلین

منطقه های خرید برلین

یکی از بهترین مقصدهای اروپایی برای خرید، برلین است. مطمئنا وقتی به شهر بزرگ و مهمی مثل برلین سفر می کنید، دوست دارید قسمتی از وقتتان را به خرید اختصاص دهید. تنوع فروشگاه ها، قیمت و اجناس به اندازه ای بالاست که مطمئن باشید چیزی بسیار متفاوت تر از آز خریدهایی که تا الان تجربه کرده اید در انتظار شماست. برلین، یکی از بهترین مقاصد دنیا برای خرید است و به همین دلیل دراین مطلب از الی گشت می خواهیم بهترین منطقه های خرید برلین را به شما معرفی کنیم.
الکسا (Alexa)
منطقه های خرید برلین
مرکز خرید الکسا یکی از مراکز خرید سرپوشیده ی برلین و از بهترین منطقه های خرید برلین است که در چند قدمی میدان بسیار مهم الکساندر پلاتز (Alexanderplatz) قرار دارد. دلیل اهمیت این مرکز خرید، قرار گیری آن در مرکز شهر و دسترسی بسیار راحتی است که دارد. مرکز خرید الکسا در فضایی به وسعت ۵۶ هزار متر مربع است و ۱۸۰ فروشگاه دارد. جدای از فروشگاه های متنوع، این مرکز خرید دارای ۱۷ رستوران است. کل این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب باز است و بنابراین می توانید راحت به همه ی قسمت های آن سر بزنید.
بهترین منطقه های خرید برلین
خیابان Kurfürstendamm
مطالب مرتبط:
۵ جاذبه گردشگری معروف در برلین
منطقه های خرید برلین

راهنمای متروی برلین
یکی از مشهورترین خیابان های برلین که در غرب این شهر قرار گرفته است، خیابان Kurfürstendamm است. در این خیابان می توانید با خیل مغازه ها و فروشگاه ها روبرو شوید، جایی که بیشتر برلینی ها برای خرید به آن می روند. جدای از مرکز خرید و فروشگاههای بسیار خوبی که دارد، حتی اگر بخواهید یکی از منطقه های خوب برلین را برای رستوران گردی انتخاب کنید، باز هم خیابان Kurfürstendamm یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است. علاوه بر این ، Memorial church، یکی از جاذبه های شهر برلین است که در این خیابان قرار گرفته است و می توانید از آن هم دیدن کنید.
در این خیابان بیشتر از ۱۰۰۰ فروشگاه وجود دارد، اما اگر وقتتان محدود است و نمی توانید از همه ی آنها دیدن کنید، پیشنهاد می کنیم از فروشگاه زنجیره ای KaDeWe حتما دیدن کنید. چرا که هم محصولات بسیار متنوعی دارد از لباس گرفته تا آلات موسیقی و… و هم اینکه یک فود کورت بین المللی در طبقه ی ششم آن وجود دارد که غذای چندین کشور دنیا را سرو می کند.
خیابان Kurfürstendamm
منطقه های خرید برلین
خیابان Friedrichstrasse
شاید اغراق نباشد اگر بگوییم Friedrichstrasse مهم ترین خیابان برلین است چرا که نمی توان نقش قابل انکار آن را در دوران جنگ جهانی دوم نادیده گرفت. جدای از این موضوع، یکی از بهترین نقاط برلین برای خرید کالاهای خاص هم هست.
خیابان Friedrichstrasse
مرکز خرید برلین (Mall of Berlin)
منطقه های خرید برلین
مرکز خرید برلین یکی از جدیدترین مراکز خرید است که تقریبا ۲ سال است که در برلین باز شده است و در نزدیکی میدان Postdamer قرار دارد. در این مرکز خرید ۲۷۰ هزار متری می توانید تاپ ترین برندهای دنیای پوشاک را مانند آرمانی، گس، هوگو باس، لیوایز و… را ببینید. با خیال راحت در این فروشگاه خرید کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید، اینجا یک بهشت واقعی برای دوستداران خرید است و مطمئن باشید هر چه بخواهید را می توانید در یکی از ۲۷۰ مغازه ی آن پیدا کنید!
در ضمن بد نست بدانید که بهترین فودکرت شهر برلین در این مرکز خرید قرار دارد.
مرکز خرید برلین
منطقه ‌ی Hackescher
منطقه های خرید برلین
اگر دنبال محصولا لوکس و خاص هستید که البته باید پول خوبی هم برای آنها پرداخت کنید، به سمت خیابان های Kurfürstendamm و Friedrichstrasse بروید. اگر به دنبال جایی ارزانتر هستید، به سمت بازار منطقه ی Hackescher بروید که هم فروشگاه های زیادی دارد و هم قیمت ها مناسب ترند. منطقه ی Hackescher در مرکز شهر قرار گرفته است و یکی از محبوب ترین خیابان های برلین برای خرید است.
منطقه ‌ی Hackescher
۵ جاذبه گردشگری معروف در برلین
آغاز به کار نمایشگاه بین المللی گردشگری در برلین
تاریخ دفن شده دیوار برلین که هر کسی باید بداند
منطقه های خرید برلین